Firma MECANICA CAPE má dlouholetou tradici a paletovací stroje vyrábí již od roku 1967. Jde o rodinný, dynamicky se rozvíjející podnik, jehož převážně mladý tým vyvíjí neustále nové a efektivnější technologie.

MECANICA CAPE je nejvýznamnější španělskou firmou a zároveň jednou z nejdůležitějších světových firem v tomto oboru. Vyznačuje se tím, že dokáže rychle reagovat na nové požadavky trhu a vždy zaručuje nejvyšší kvalitu.

MECANICA CAPE vyrábí širokou škálu strojů od standardních až po stroje přímo „na míru“ zákazníkovi, pro malé i velké výrobce, specializující se na výrobu jednoho i více typů palet. Pro tyto zákazníky je výhodné řešení v podobě strojů s rychlou přestavitelností druhu palety.

Velkou výhodou pro zákazníka je, že si od firmy CAPE může objednat atypický stroj, pro výrobu nestandardních palet podle přání odběratele.

Firma MECANICA CAPE používá internetové a ethernetové spojení se zákazníky a tudíž nepřetržitou kontrolu strojů, ať už se jedná o funkčnost nebo jakékoliv nastavení. Všechny jednotlivé části strojů jsou programově a technicky připraveny na napojení případných dalších částí i jiných strojů.

Zastoupení pro ČR, Rakousko a východní Evropu zajišťuje naše firma GDA PIKL, a.s.

Zpět na produkty Více o dodavateli
 

webdesign by Lewest.cz